در صورت مواجهه با هرگونه سوال و نیاز به مشاوره بیشتر در رابطه با خدمات حرفه ای با من در تماس باشید.

کلاس خصوصی زبان فرانسه

ویژگی دوره های آموزشی زبان فرانسه دکتر فرحناک در این است که تنها به یک متد آموزشی خاص محدود نمی شود، بلکه مجموعه ای از جدید ترین و کاربردی ترین متد های آموزشی و کمک آموزشی زبان فرانسه برای تنوع و غنی سازی هر دوره در برنامه دروس گنجانده شده است. ویژگی دیگر این دوره ها در خواندن نمایشنامه ها و داستان های کوتاه از نویسندگان بزرگ فرانسوی (بسته به سطح کاربر) است که موجب می شود زبان آموز علاوه بر واژه ها و نکات گرامری جدید با سبک نوشتار ادیبان بزرگ فرانسه آشنایی پیدا کند: کتاب شازده کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپری، خسیس نوشته مولیر و… . این شیوه به زبان آموزان کمک می کند تا به جای کتاب داستان های بی محتوا با آثار فاخر ادیبان و درام نویسان بزرگ فرانسوی آشنا شوند. هم چنین، در هر دوره با توجه به سطح زبان آموز، فیلم ها و آهنگ های معروف فرانسوی برای تقویت مهارت شنیداری به نمایش در آمده و سپس تجزیه و تحلیل خواهند شد و مقدار مشخصی از زمان کلاس به زبان آموز اختصاص خواهد یافت تا بتواند به تدریج مهارت گفتاری خود را بهبود بخشد.

دوره ی بحث آزاد به زبان فرانسه

دانستن لغات و گرامر زبان فرانسه به تنهایی کافی نیست و زبان آموز حتی با داشتن دایره لغات بالا  نمی تواند به خوبی فرانسه صحبت کند و دانسته های زبانی خود را به صورت عملی به کار گیرد. کلاس های گفتگوی آزاد  زبان فرانسه در سه سطح برای زبان آموزان مختلف (مقدماتی، متوسط و پیشرفته) برگزار می شود. در دوره های بحث آزاد زبان، زبان آموز این امکان را پیدا خواهد کرد تا  تلفظ خود را تصحیح کند؛ اصطلاحات و کلمات عامیانه  را بیاموزد و به شیوه ای مفید دانسته های زبانی خود را در صحیت کردن به کار بگیرد.

داستان خوانی و نمایشنامه خوانی به زبان فرانسه

هدف از برگزاری این دوره ها روان خوانی متون فرانسوی, افزایش دایره لغت, درک مطلب بالا از طریق  خواندن داستان ها و نمایشنامه های فرانسوی است. همچنین در این دوره ها زبان آموز قادر خواهد بود تا با باز گو کردن ماجرای داستان  در جهت تقویت توانایی گفتگو به زبان فرانسه, درک ساختارهای گرامری و جمله بندی های زبان فرانسه گام بردارد.

آموزش زبان فرانسه به کودکان ۳ تا ۶ سال

با آموختن زبان فرانسه به کودکان در سنین پایین، آنها قادر خواهند بود با کمترین تلاش و به کمک بازی، ترانه و کنجکاوی ذاتی خود زبان فرانسه را به بهترین وجه ممکن فرا گیرند امری که در آینده موجب پیشرفت تحصیلی آنها خواهد شد و یک مزیت برای ادامه تحصیل و ورود به بازار کار محسوب می شود. در دوره های آموزش تخصصی زبان فرانسه به کودکان، کودکان بدون نیاز به خواندن و نوشتن و به کمک متد های نوین آموزشی زبان فرانسه مختص کودکان وهمراه با فیلم ها و بازی های آموزشی و با تکرار و تمرینات متداوم، با تکیه بر مهارت شنیداری، زبان فرانسه را فرا می گیرند. این دوره ها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که کودکان در کنار متدهای اصلی آموزش زبان فرانسه، با داستان های نویسندگان و ادیبان بزرگ فرانسوی مقتضی سنشان آشنا می شوند و بدین ترتیب سعی می شود تا در کنار آموزش زبان فرانسه، با آموزش غنی ترین ادبیات دنیا به کودکان دریچه و افقی نو در برابر دیدگان آنها گشوده شود.

دوره های مجازی آموزش زبان فرانسه

دوره های مجازی آموزش زبان فرانسه

گروه آموزشی french724  که گروهی متشکل از برترین اساتید دانشگاه در رشته ی زبان و ادبیات فرانسه است، از سال ۱۳۹۲ به صورت رسمی فعالیت خود را که همانا آموزش مجازی زبان فرانسه از طریق اینترنت، در هر زمان و مکان بود آغاز کرد. در این سامانه ،جدیدترین و کاربردی ترین متد های آموزشی زبان فرانسه با زبانی ساده آموزش داده شده است و زبان آموز می تواند با ثبت نام در این کلاس ها بدون هیچ گونه اتلاف وقتی، در هر ساعت از شبانه روز، زبان فرانسه را به سادگی بیاموزد. تمامی مطالب متد های آموزشی با جزئیات کامل معنایی وگرامری توسط اساتید برجسته گرد آوری شده است. برای کاربردی کردن این نوع از آموزش و همسان سازی این سامانه با کلاس های آموزشگاه های حضوری، تلفظ تمامی کلمات و جملات کتاب با صدای اساتید در آموزش ها گنجانده شده است. همچنین در پایان هر درس، از مطالب آموزش داده شده آزمونی به عمل می آید و سطح یادگیری زبان آموز از این طریق سنجیده می شود. این سامانه پیشرفته، امکان برقراری کلاس آنلاین را با اساتید درهر زمان و مکانی با در دسترس داشتن اینترنت فراهم  کرده و تنها سایتی است که به آموزش تخصصی زبان فرانسه به صورت مجازی و گام به گام همراه با استاد می پردازد.

این روش به افرادی که به دلیل مشغله ی زیاد تمایل به شرکت در کلاس های عمومی و یا خصوصی را نداشته و یا به عنوان یک روش تکمیلی برای زبان آموزان و دانشجویان رشته زبان فرانسه و رشته های مرتبط با آن توصیه می شود.

آمادگی کنکور کارشناسی ارشد ودکتری زبان فرانسه

دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد ودکتری زبان فرانسه، با تکیه بر منابع کنکور زبان فرانسه در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار می شود . سوالات کنکور کارشناسی ارشد  و دکتری رشته زبان فرانسه با گرایش ادبی و مترجمی هر یک شامل دو بخش عمومی و تخصصیاست. در بخش عمومی هر دو گرایش سوالات در برگیرنده ی دروس تدریس شده در دوره های قبل بوده و تاکید بر ساختار زبان فرانسه، مهارت های زبانی، تجزیه و تحلیل متون و … است. در بخش تخصصی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری گرایش ادبی و مترجمی زبان فرانسه، سوالات اختصاصی آن گرایش مطرح می شود و تمرکز بر مباحثی همچون ادبیات قرون مختلف، شعرترجمه، نقد و تفسیر متون است. در دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد ودکتری زبان فرانسه هر دو بخش عمومی و تخصصی به صورت کامل آموزش داده خواهد شد.