La seule chose que tous les mots de cette belle langue ne peuvent exprimer est le sentiment que j’éprouve quand je l’entends. C’est ce sentiment qui me fait l’aimer autant

“تنها چیزی که واژگان زبان فرانسه از بیان آن قاصر است، احساسی است که هنگامی که آن را می شنوم پیدا می کنم،این احساس است که موجب می شود، زبان فرانسه را تا این حد دوست داشته باشم.”

من نعیمه فرحناک، متولد سال 1363 و دانش آموخته‏ ی مقطع دکترای رشته ی زبان و ادبیات فرانسه هستم. به علت علاقه شخصی به فرهنگ و زبان فرانسه، تصمیم به راه اندازی این سایت گرفتم تا مکانی برای ارتقای دانش خود و  علاقه مندان به زبان و ادبیات فرانسه ایجاد کنم. برای ایجاد تنوع سعی کرده ام علاوه بر مطالب مرتبط با آموزش و پژوهش در حوزه ی زبان و ادبیات فرانسه، مطالب دیگری در حوزه ی زبان، کشور و فرهنگ فرانسه نیز در سایت قرار دهم. برای دسترسی به این سایت می توانید از دامنه های nfarahnak.com و nfarahnak.ir نیز استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر در ادامه سوابق شغلی، علمی و پژوهشی خود را قرار داده ام. شما می توانید با کلیک بر روی هر یک از عناوین آورده شده، خلاصه ای از آن را نیز مشاهده نمایید. در صورت تمایل به استفاده از خدماتی که من در حوزه آموزش زبان فرانسه و یا مشاوره در انجام پایان نامه و مقاله ارائه می دهم، می توانید به بخش خدمات حرفه ای سایت مراجعه کرده، لیست خدمات قابل ارائه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، با من تماس بگیرید.

امیدوارم این سایت مکانی دوست داشتنی برای علاقه مندان به زبان و ادبیات، به ویژه زبان و ادبیات فرانسه باشد. قطعاً این امید جز با بهبود سایت از طریق نظرات شما امکان پذیر نخواهد بود، بنابراین بسیار خوشحال خواهم شد نظرات خود را در رابطه با مطالب سایت با من در میان بگذارید. همچنین اگر مطالبی دارید که فکر می کنید در بخش وبلاگ سایت می تواند منتشر شده و برای دیگران مفید واقع شود، با من در تماس باشید، تا مقالات با نام خود شما در سایت قرار داده شود.